United Airlines United CleanPlus’ı Duyurdu

2021 yılının Mayıs ayında unutulmaz bir otobüs yolculuğu başlayacak. Delhi'den yola çıkarak 70 gün boyunca 18 farklı ülkeden geçerek Londra'ya varacak olan bu otobüs toplamda 20000 kilometreye yakın yol katetmiş olacak.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Tüm dünyada normalleşmenin yavaş yavaş başlaması ile birlikte firmalar da bu konudaki önlemlerini birer birer duyurmaya başlıyorlar. Dünyanın önde gelen havayolu firmalarından United Airlines da bu firmalardan biri. COVID-19 ile mücadelede en önemli maddelerden biri sosyal mesafe ve çok sayıda insanın aynı anda kullandığı havacılık hizmetleri de bu maddenin en çok dikkate alınması gereken alanlardan biri konumunda.

United Airlines da bu noktada, yolcularının sağlığı için aldığı önlemleri açıklamaya başladı. Firmanın, Clorox ve Cleveland Clinic işbirliği ile hayata geçirdiği yeni programının adı United CleanPlus.

Program kapsamında tüm terminallerde ve uçaklardaki çok kullanılan noktalar sürekli hijyen ve dezenfeksiyonu sağlanacak. Yolculara dezenfeksiyon mendiller dağıtılacak.

Alınacak bu önlemlerin yanı sıra United Airlines uçuşlarında 22 Mayıs 2020 tarihinden itibaren bir yiyecek paketi dağıtılmaya başlayacak. Bu paket, 2 saat 20 dakikayı geçen tüm Amerika iç hat seferlerinde dağıtılacak ve daha önce sunulan yemek servisinin yerini alacak.

Firma ayrıca tüm yolcularının da maske giymesini zorunlu kılacağını açıkladı.

United CleanPlus programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Daha fazla

Seyahat Programı - Londra Delhi Arasında 20000 Kilometrelik Otobüs Seyahati
21 Ağustos 2020
Londra Delhi Arasında 20000 Kilometrelik Otobüs Seyahati
Seyahat Programı -Covid-19 Pandemisi Özel Jetlere Olan İlgiyi Arttırdı.
19 Ağustos 2020
Covid-19 Pandemisi Özel Jet Kiralamaya Olan İlgiyi Arttırdı.
Seyahat Programı - Şarap Pencereleri Geri Döndü
13 Ağustos 2020
Şarap Pencereleri Geri Döndü