Operadaki Hayalet Sahneden Çekiliyor

2021 yılının Mayıs ayında unutulmaz bir otobüs yolculuğu başlayacak. Delhi'den yola çıkarak 70 gün boyunca 18 farklı ülkeden geçerek Londra'ya varacak olan bu otobüs toplamda 20000 kilometreye yakın yol katetmiş olacak.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Andrew Lloyd Webber’ın ünlü müzikalı The Phantom of the Opera / Operadaki Hayalet, 34 yılı boyunca aralıksız olarak süren sahne macerasının sonun geldi.

COCID-19 pandemisinin de etkisiyle Londra’da salonların kapatılması ünlü oyunların da kaderine yeniden yön verdi. Operadaki Hayalet’in yapımcısı Cameron Mackintosh yaptığı açıklamada iptaller, salonlarda uygulanacak sosyal mesafe kuralları sebebi ile oyunların sahnelenmeye devam etmesinin gittikçe zorlaştığını, bu sebeple Her Majesty’s Theatre’da sahnelenen Operadaki Hayalet’in sonlandırıldığını belirtti.

Londra’da 1 Ağustos 2020’den itibaren tiyatro ve sinema salonları yeni düzenlemelere uygun bir şekilde tekrar hizmet vermeye başladı. Ancak özellikle müzikaller ve tiyatro oyunlarının yüksek maliyetleri yüzünden ne kadar süre ile ayakta kalabileceklerini kestirmek güç.

Daha fazla

Seyahat Programı - Londra Delhi Arasında 20000 Kilometrelik Otobüs Seyahati
21 Ağustos 2020
Londra Delhi Arasında 20000 Kilometrelik Otobüs Seyahati
Seyahat Programı -Covid-19 Pandemisi Özel Jetlere Olan İlgiyi Arttırdı.
19 Ağustos 2020
Covid-19 Pandemisi Özel Jet Kiralamaya Olan İlgiyi Arttırdı.
Seyahat Programı - Şarap Pencereleri Geri Döndü
13 Ağustos 2020
Şarap Pencereleri Geri Döndü