IHG Grubu IHG CLEAN PROMISE Programını Duyurdu

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran IHG Hotels & Resorts, COVID-19 önlemleri kapsamında geliştirdiği yeni hijyen programı Clean Promise'i duyurdu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

COVID-19 pandemisinin etkisiyle neredeyse durma noktasına gelen turizm sektörünün önde gelen markaları normalleşme çalışmaları kapsamında yeni uyum programlarını duyuruyorlar.
Geçtiğimiz hafta Hilton grubunun otellerinde uygulamaya başlayacağı hijyen programı Hilton CleanStay’i paylaşmıştık.
Bu hafta da ilk haber Holiday Inn, Crowne Plaza ve Intercontinental dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran IHG Hotels & Resorts’dan geldi.
IHG CLEAN PROMISE adıyla tanıtılan bu hijyen programı Ecolab, Diversey ve Cleveland Clinic gibi hijyen ve temizlik sektörünün önde gelen markaları ile işbirliği içerisinde hazırlandı. Hatırlarsanız Hilton da kendi programını hazırlarken sektörel firmalar ile çalışmıştı.

IHG CLEAN PROMISE programı, IHG’nin 2015 yılında beri otellerinde uyguladığı IHG Way of Clean hijyen programının genişletilmiş hali olarak tanımlanıyor.

IHG Grubu Otellerinin Yeni Hijyen Programı Clean Promise
IHG Grubu IHG CLEAN PROMISE programını duyurdu

1 Haziran 2020 tarihinden itibaren dünya çapında tüm otellerde uygulanmaya başlayacak bu program kapsamında resepsiyon alanında, odalarda, açık alanlar ve yeme-içme alanlarında elektrostatik teknoloji kullanılarak hastane seviyesinde dezenfeksiyon, derin temizlik ve hijyen takibi yapılacak ve tüm misafirler bilgilendirilecek.

Program hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Daha fazla

sp_phantomoftheopera
7 Ağustos 2020
Operadaki Hayalet Sahneden Çekiliyor
HES Kodu Uygulaması Dış Hat Uçuşlarında da Zorunlu
3 Haziran 2020
HES Kodu Uygulaması Dış Hat Uçuşlarında da Zorunlu
THY Uçuşlarında Kabin Bagajı Uygulaması Değişti
3 Haziran 2020
THY Uçuşlarında Kabin Bagajı Uygulaması Değişti