COVID-19 Durum Raporu: Trenitalia Açılıyor

Kısıtlamaların yavaş yavaş kaldırılmaya başlandığı İtalya'da, Trenitalia 18 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 16 şehir arasında günlük 38 sefer ile çalışmaya başlıyor.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

İtalya’nın şehirlerarası ulaşımdaki en önemli ağlarından biri olan Trenitalia, normalleşme kapsamındaki yeni düzenlemeler ile birlikte tekrar çalışmaya başlıyor. COVID-19 vaka sayılarının azalmaya başlaması ile birlikte kısıtlamaların kaldırılmaya başlandığı İtalya’da, Trenitalia da 18 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 16 şehir arasında günlük 38 sefer ile çalışmaya başlıyor.

Avrupa’nın en önemli tren yolu operatörlerinden biri olan şirket, 9000’den fazla vagonu ile yılda 500.000’den fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip.

Yeni dönemde Trenitalia seferlerini tercih edecek yolcular için uygulanacak önlem ve düzenlemeler kapsamında tüm yolculara içerisinde maske, el dezenfektanı, lateks eldiven ve kullan-at kafa kafalıkların bulunduğu bir kit verilecek.

Vagonlara yerleştirilecek QR kodlar okutularak, şirketin trenleri dezenfekte etme konusunda attığı adımlar takip edilebilecek.

Koltukların kafalık kısımlarında kırmızı uyarıcı işaretler ile kullanmamanız gereken alanlar belirtilecek.

Trenitialia ile seyahat edecek yolcular alınacak önlemleri daha detaylı bir şekilde öğrenmek için buraya tıklayabilir.

Daha fazla

sp_phantomoftheopera
7 Ağustos 2020
Operadaki Hayalet Sahneden Çekiliyor
HES Kodu Uygulaması Dış Hat Uçuşlarında da Zorunlu
3 Haziran 2020
HES Kodu Uygulaması Dış Hat Uçuşlarında da Zorunlu
THY Uçuşlarında Kabin Bagajı Uygulaması Değişti
3 Haziran 2020
THY Uçuşlarında Kabin Bagajı Uygulaması Değişti